about

تاریخچه کارخانه

فروشگاه آلوم پارس پله با ریاست سعید  عربلو و در قالب تولید نردبان‌های خانگی، فروشگاهی، چند منظوره و … کار خود را در سال ۱۳۵۱ آغاز نمود.
فروشگاه آلوم پارس پله با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه ۴۰ سال سابقه موفق و موثر در زمینه تولید انواع نردبان با راه اندازی ۱ مدل نردبان محکم و استوار کار خود را شروع کرد و در حین حال در سال‌های بعد همزمان با تولید مدل‌های دیگر نردبان با توسعه کارخانه و گروه تحقیقاتی مجرب، انواع دیگری از مدل‌های نردبان را نیز به بازار عرضه کرد و با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه کسب کند به نحوی که طی ۴ سال اخیر قادر گردید ظرفیت تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

فروشگاه های زیرمجموعه آلوم پارس پله :
۱. پارسیان پله
۲. آلوم راه پله
۳- تک صنعت

پایبند به مسئولیت های اجتماعی

این گروه در راستای ایفای کیفیت و ایمنی برای مصرف کننده تمامی تلاش خود را نموده تا با رعایت اصول ایمنی و استفاده از مواد اولیه درجه یک، محصولی با کیفیت و مرغوب با طول عمر بالا را عرضه نماید تا رضایت تمامی مصرف کنندگان محترم را جلب نماید.

فردا

مدیران و کارکنان جوان این گروه صنعتی در راستای اجرای برنامه‌های توسعه‌اس خود برای دستیابی ایران به جایگاهی شایسته‌تر در صنعت، همواره تلاش نموده تا تمامی نیازهای مصرف کننده‌گان را در داخل کشور تولید نماید.

امروز

در واقع این گروه صنعتی که در حال حاضر بزرگترین تولد کننده انواع نردبان‌های آلومینیومی در ایران و خاورمیانه می‌باشد در سکوی نخست این صنعت قرارداد و توانسته است با ایجاد فضای رقابتی نقش مهمی را در ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی به عهده بگیرد. از سوی دیگر این گروه توانسته با تنوع محصولات خود انواع مدل‌های این صنعت را یک جت تولید نماید.